Pigtail LC

15.00 lei

Pigtail LC/UPC SM (9/125µm) 1m, AFL Hyperscale

Stoc epuizat

SKU: Pigtail LC Categorie:

Conectori polisati: UPC sau APC;
Manta LSZH – emisie redusa de fum;
Tight buffer 900μm.
Fibra optica OS1/OS2 in conformitate cu ITU-G652.D, TIA/EIA 492 CAAA
Raza maxima de curbura a fibrei optice in conformitate cu ITU-G657.A1 sau A2
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;

Lista de dorințe

Lista de dorințe

Autentificare

Creați un cont

Datele personale vor fi folosite pentru a-ți susține experiența pe acest site web, pentru a administra accesul la contul tău și pentru scopurile descrise în politică de confidențialitate.

Recuperarea parolei

Ați pierdut parola? Vă rugăm să introduceți numele de utilizator sau adresa de e-mail. Veți primi un link pentru a crea o nouă parolă prin e-mail.

Coș de cumpărături 0

Adăugat la lista de dorințe!