Optical Transceiver 1.25G SFP 1550/1310 20km LC

178.50 lei TVA Inclus

Toate produsele noastre respecta in totalitate descrierile facute.

– Toate produsele noastre sunt realizate folosind doar materiale premium si de cea mai inalta calitate la preturi competitive.

Modulul optic BIDI SFP 1.25G SFP, lungimea de unda TX1550 / RX1310nm, SMF pentru 20KM este utilizat in comunicatiile optice pentru aplicatiile de comunicatii bidirectionale de telecomunicatii si de date.

Necesita pigtail LC

Fotografiile nu creeaza obligatii contractuale

Pretul afisat este pentru 1B. 1550(B) 1310(A)

Stoc epuizat

SKU: modul optic Categorie:

  • Support 1.25Gbps Data Links
  • 1550nm FP TX /1310nm RX
  • 20-KM @ 9/125 μm SMF
  • With DDM
  • Single 3. 3V Power and TTL Logic Interface
  • Hot-Pluggable SFP Footprint Simplex SC/LC Connector Interface
  • Class 1 FDA and IEC60825-1 Laser Safety Compliant
  • Compliant with SFP MSA Specification
  • Compliant with Digital Diagnostic Monitor Interface SFF-8472
  • Operating Case Temperature Standard:0ºC~+70ºC
Lista de dorințe

Lista de dorințe

Autentificare

Creați un cont

Datele personale vor fi folosite pentru a-ți susține experiența pe acest site web, pentru a administra accesul la contul tău și pentru scopurile descrise în politică de confidențialitate.

Recuperarea parolei

Ați pierdut parola? Vă rugăm să introduceți numele de utilizator sau adresa de e-mail. Veți primi un link pentru a crea o nouă parolă prin e-mail.

Coș de cumpărături 0

Adăugat la lista de dorințe!