Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION

154.70 lei TVA Inclus

Functioneaza in pereche cu HK-SFP-1.25G-20-1550 

Functioneaza in pereche cu Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Single mode 9/125um Lungime unda: 1310nm (Tx1310nm/Rx1550nm) Distanta transmisie: Single Mode max. 20km Tip conector: LC Viteza transmisie: 1.25 Gbps Putere emisie: -9 ~ -1dB m Sensibilitate receptie: -21 dBm Tensiune alimentare:

DC 3.3V 1W Temperatura operare: -0°C ~ +70°C Dimensiuni: 57.2mm×13.4mm×8.5mm

Disponibil pentru precomandă

Garantie: 2 Ani

SKU: HK-SFP-1.25G-20-1310 Categorie:
SHARE
Producator HIKVISION
Tip Fibra Optica Single mode 9/125um
Lungime unda 1310nm (Tx1310nm/Rx1550nm)
Distanta transmisie Single Mode max. 20km
Tip conector LC
Viteza transmisie 1.25 Gbps
Putere emisie -9 ~ -1dB m
Sensibilitate receptie -21 dBm
Tensiune alimentare DC 3.3V, 1W
Temperatura operare -0°C ~ +70°C
Dimensiuni 57.2mm×13.4mm×8.5mm
Producatori

Tip

Tip FO compatibila

Viteza transfer

Cont
Lista de dorințe
Lista de dorințe
Autentificare
Creați un cont

Va fi trimisă o legătură la adresa ta de email pentru a seta o parolă nouă.

Datele personale vor fi folosite pentru a-ți susține experiența pe acest site web, pentru a administra accesul la contul tău și pentru scopurile descrise în politică de confidențialitate.

Recuperarea parolei

Ai uitat parola? Te rog introdu numele tău de utilizator sau adresa de email. Vei primi o legătură prin email pentru a crea o parolă nouă.

Coș de cumpărături 0

Adăugat la lista de dorințe!