Mininod optic FTTH/CATV (FWR-8610RW)

142.80 lei TVA Inclus

Receptor optic pentru FTTH/CATV, intrare 1550/1490/1310 nm (SC/APC), ieşire RF CATV, ieşire optică 1490/1310 nm pentru ONU (SC/UPC), carcasă plastic

Close Stoc epuizat

SKU: FWR-8610RW Categorie:

FWR-8610RW este un receptor optic pentru FTTH, cu ieşire RF pentru CATV şi o ieşire optică pentru ONU.

Caracteristici optice:

  • Lungime de undă intrare: 1310/ 1490/ 1550 nm
  • Lungime de undă ieşire: 1310/ 1490 nm
  • Lungime de undă operare: 1540 … 1560 nm
  • Separare între canale: ≥40 db (1310/ 1490 nm şi 1550 nm)
  • Responsivitate: ≥0.9 A/W
  • Putere de intrare: -15 … +2 dBm
  • Atenuare undă reflectată: ≥55 dB
  • Conector optic: intrare SC/APC, ieşire ONU SC/UPC

Caracteristici RF:

  • Gama de frecvenţă / liniaritate: 47 … 1000 MHz / ≤ ±1 dB
  • Nivel de ieşire: AGC: 82 dBµv ±1 / (-10 … -2 dBm)
  • Atenuare undă reflectată: ≥14 dB @ 75Ω
  • Ieşire RF: două căi
  • CNR/MER (dB): ≥44 / 34 (PAL-D 60CH, OMI 3.8%, -9dBm)
  • CTB/CSO/HUM (dB): ≥65 / ≥60 / ≥60 (-1dBm receive)

Caracteristici electrice/mecanice:

  • Tensiune alimentare: 5V (sursă de alimentare inclusă)
  • Consum: 5W
  • Temperatură de lucru: -35℃ … 50℃
  • Material carcasă: plastic
  • Dimensiuni: 95 × 92 × 23 mm
Producatori

Cont
Lista de dorințe
Lista de dorințe
Autentificare
Creați un cont

Va fi trimisă o legătură la adresa ta de email pentru a seta o parolă nouă.

Datele personale vor fi folosite pentru a-ți susține experiența pe acest site web, pentru a administra accesul la contul tău și pentru scopurile descrise în politică de confidențialitate.

Recuperarea parolei

Ați pierdut parola? Vă rugăm să introduceți numele de utilizator sau adresa de e-mail. Veți primi un link pentru a crea o nouă parolă prin e-mail.

Coș de cumpărături 0