Mediaconvertor Gigabit – SFP fibra optica (pt TFC-1600) – TRENDnet

315.35 lei TVA Inclus

Mediaconvertor-ul Gigabit – SFP fibra optica TRENDnet TFC-1000MGA este un convertor plug-and-play fiabil in format compact. Acest mediaconvertor versatil de fibra accepta atat module SFP tip multimod, cat si single-mode pentru distante de transmisie de pana la 120 km.
Slotul SFP si portul Gigabit accepta viteze de transmisie de 100 Mbps sau 1000 Mbps. LED-urile de diagnosticare de pe fata mediaconvertorului arata starea dispozitivului.
Acest mediaconvertor poate fi instalat ca unitate independenta sau pot fi utilizat cu sasiul TRENDnet TFC-1600.

 

Functioneaza in pereche cu HK-SFP-1.25G-20-1550

Disponibil pentru precomandă

Garantie: 2 Ani

SKU: TFC-1000MGA Categorie:
Producator TRENDnet
Port SFP Gigabit, single sau multi fiber
Viteza transmisie 100 Mbps / 1000 Mbps
Distanta comunicare 120 Km
Port Retea 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Distanta comunicare port RJ45 max. 100m
Tensiune alimentare 100 – 240V AC, 50/60Hz
Temperatura operare 0° – 40° C
Dimensiuni 120 x 88 x 25mm
PORT SFP

ALIMENTARE

Rata de transfer Ethernet (Mbps)

Cont
Lista de dorințe
Lista de dorințe
Autentificare
Creați un cont

Va fi trimisă o legătură la adresa ta de email pentru a seta o parolă nouă.

Datele personale vor fi folosite pentru a-ți susține experiența pe acest site web, pentru a administra accesul la contul tău și pentru scopurile descrise în politică de confidențialitate.

Recuperarea parolei

Ați pierdut parola? Vă rugăm să introduceți numele de utilizator sau adresa de e-mail. Veți primi un link pentru a crea o nouă parolă prin e-mail.

Coș de cumpărături 0

Adăugat la lista de dorințe!