Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa 1000m

892.50 lei TVA Inclus

CABLU F.O. 2 FIRE

Ideala pentru conectarea camerelor pe ip cu ajutorul unui switch poe

Nota: Tamburul este de 500 si 100m.

Se vinde la tambur de 500/1000m.

Close Stoc epuizat

SKU: FIBRA 2 FIRE Categorie:

Fibra optica FTTH 2 fibre cu sufa – Tambur 1000m

 

Specificaţii:

 

  • Model: 2FTTH-1K
  • Lungime: 1 km
  • Fibră: 1× 9/125 (G.657A2), culoare naturală
  • Atenuare: ≦ 0.4 dB @ 1310 nm, ≦ 0.3 dB @ 1550 nm
  • Rază minimă de îndoire: 120 mm
  • Rază minimă de îndoire (fără şufă): 10 mm (static), 25 mm (dinamic)
  • Manta: material LSZH, culoare neagră
  • Şufă de susţinere: ⌀ 1mm
  • Forţă de tracţiune pe termen scurt: 600 N
  • Rezistenţă la rupere N/100 mm: 2200
  • Temperatura de operare: -20℃ ~ +70℃
  • Greutate: ~17.5 Kg/km
Cont
Lista de dorințe
Lista de dorințe
Autentificare
Creați un cont

Va fi trimisă o legătură la adresa ta de email pentru a seta o parolă nouă.

Datele personale vor fi folosite pentru a-ți susține experiența pe acest site web, pentru a administra accesul la contul tău și pentru scopurile descrise în politică de confidențialitate.

Recuperarea parolei

Ați pierdut parola? Vă rugăm să introduceți numele de utilizator sau adresa de e-mail. Veți primi un link pentru a crea o nouă parolă prin e-mail.

Coș de cumpărături 0